Strona Główna / Aktualności

U-16: Widzew : ŁKS KK 67:55

Porażka w derbowym meczu na szczycie.
Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu obu zespołów, obfitowało w udane akcje, zarówno w ataku, jak i w obronie. Ełkaesianki rozpoczęły bardzo skoncentrowane i wygrały I kwartę 19:17. Druga odsłona to bardzo dobra gra Widzewianek. Kilku minut słabszej gry naszego zespołu i Widzew odskoczył na kilkunastopunktowe prowadzenie.
Druga połowa to bardzo dobra gra obu zespołów - III kwarta dla ŁKS KK, a IV dla Widzewa.
W efekcie słabe 5 minut w II kwarcie przesądziło o porażce w derbowym pojedynku. Teraz czas na wyciąganie wniosków i rewanż.
Najlepiej w zespole ŁKS KK zagrały: Weronka Puchacz (6 pkt, 6 przechwytów, 9 zbiórek), Weronika Plewa (14 pkt, 6 przechwytów , 5 zbiórek), Natalia Adamus (14 pkt w tym 2 x 3 pkt, 5 zbiórek) oraz Oliwia Książek (5 pkt, 6 przechwytów, 6 asyst i 3 zbiórki).