Strona Główna / DOŁĄCZ DO NAS

DOŁĄCZ DO NAS

Uprawianie sportu od najmłodszych lat to gwarancja dobrej kondycji i zdrowia przez całe życie. Sport to edukacja - uczy współzawodnictwa, rozwija społecznie, uczy systematyczności. Rozwija te cechy naturalnie, bo w trakcie zabawy z rówieśnikami. Sport przyczynia się do promowania tolerancji i szacunku oraz do wzmacniania pozycji kobiet i młodych ludzi, pojedynczych osób i całych społeczności.

ŁKS Koszykówka Kobiet oferuje zajęcia sportowe dla dziewczynek urodzonych w roku 2012 i wcześniej. Zapraszamy do nas zarówno dziewczynki pełne energii i chętnie spędzające czas w gronie rówieśników, jaki i te, które mają obawy przed wejściem w nową grupę dzieci. Na koszykarskim boisku znajdzie miejsce dla każdego.

Zadaniem kadry trenerskiej ŁKS jest rozwój sportowy dzieci, ale nie tylko. W ŁKS Koszykówka Kobiet uczymy też zasad sportowego trybu życia, wpajamy wartości fair play, uczymy tolerancji i szacunku nie tylko dla rywala, uczymy poszukiwania wewnętrznej motywacji.

Dziewczynki uprawiające koszykówkę w ŁKS są podzielone na grupy wiekowe. Każda z grup posiada profesjonalny program treningowy. Każdej grupie zapewniamy opiekę profesjonalnego trenera, sprzęt, miejsce do treningów, rozgrywanie regularnych meczów oraz możliwość wyjazdów na obozy letnie i zimowe.

ŁKS wychował setki wspaniałych koszykarek. Jest najbardziej utytułowaną sekcją gier zespołowych w województwie łódzkim. Koszykarki ŁKS zdobyły 30 medali mistrzostw Polski, w tym dziewięć złotych. Marzymy o złotym krążku nr 10. Być może za parę lat zawiśnie on na szyi Państwa dziecka.

Zapraszamy do ŁKS Koszykówka Kobiet. Wartości i umiejętności stąd wyniesione pozostaną z Państwa dziećmi przez całe życie.

Najbliższy mecz

U-16

U-13

U-12

U-11

2020-07-07
Trwa nowy nabór dziewcząt do drużyn ŁKS Koszykówka Kobiet.
2020-06-22
W miniony weekend odbyły się finałowe turnieje rozgrywek wojewódzkich w kategoriach U-11 i U-12.